öğrenci hesabı

İşte öğrencilere özel hesap! 18-26 yaş arasındaysan ve üniversite öğrencisiysen herhangi bir Akbank Şubesi’ne üniversite kimliğin ve nüfus cüzdanın ile giderek Öğrenci Hesabı açtırabilirsin. ÖSYM’nin verdiği Üniversiteyi kazandığına dair belgeyle de Öğrenci Hesabı açtırabiliyorsun.

neo exi26

Banka kartının ilerisi neo! neo exi26 ile nakit çekebilir, alışveriş yapabilir ve Akbank ürünlerine hızlı ve kolayca erişebilirsin. Eğer sen de 18-26 yaşları arasındaysan hemen en yakın Akbank Şubesine gel, senin de neo exi26'n olsun, avantajlardan sen de yararlan!

Axess exi26

Özel şeffaf tasarımılı olarak hazırlanmış olan Axess exi26 ile yaptığın alışverişlerde chip-para kazanabilir, kazandığın chip-paraları üye işyerlerinden kullanarak bedava alışveriş yapabilirsin.

eğitim kredisi

Sen de eğitim kredisi kullan, Akbank'ın sunduğu avantajlardan yararlan. Bu krediyi okul öncesi eğitimden üniversiteye, dil kursundan sertifika programlarına kadar yurt içi ve yurt dışındaki her türlü eğitim ihtiyacında kullanılabilirsin. Eğitim hayatını kolaylaştıracak kredi burada!

otomatik ve düzenli ödemeler

Fatuların hesabından otomatik olarak ödense nasıl olurdu? Fatura yatırma işlemlerini Akbank senin için yapıyor! Böylece hem şubeye gitmene gerek kalmıyor, hem de yatırmayı unuttum derdinden kurtuluyorsun!

özgür bankacılık

Para çekmek ve yatırmak hariç, hemen her işi 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi ve www.akbank.com Akbank İnternet Şubesinde yapabilirsin. ATM ve BTM’lerden tüm bankacılık işlemlerinin yanı sıra, para çekme ve yatırmayı da yapabilirsin. Bu olayın adı Özgür Bankacılık.

akbank atm ve btm'leri

ATM'yi duymuştuk da BTM'yi hiç duymamıştık. Peki ATM ve BTM arasındaki fark nedir? BTM’lerde para çekmenin yanı sıra para yatırma işlemi yaptığında paran hesabına anında geçer.

sigortalar

Kasko, konut, işyeri sigortalarında exi26’lılara özel indirimler var. Bu sigortalardan birini yaptıracaksan önce muhakkak bir Akbank Şubesine uğra! Ayrıca exi26’lılar için bambaşka sigortalar da var!

  1

hediye fırsatları